Статті / Продаж пластикових вікон в Борисполі, Броварах, Ірпені, Вишневому, Боярці.

Продаж пластикових вікон в Борисполі, Броварах, Ірпені, Вишневому, Боярці.

Компанія ТОВ «Віконний центр» після успішного початку роботи у 2017 році у Харкові та Харківській області вирішила не зупинятися на досягнутому та з кінця 2017 року вирішила просунутися на столичний ринок пластикових вікон.

З 2018 року наша компанія планує продавати пластикові вікна не лише у Києві, а й у її містах-супутниках.

Для збільшення продажів та для старту продажів у новому регіоні ми використовуємо нашу «фішку» - безвідсоткову розстрочку на покупку пластикових вікон без банку, без комісій та без прихованих платежів. Детальніше про розстрочку на металопластикові вікна у Києві читайте на нашому сайті.

До міст-супутників Київської області, де наша компанія здійснюватиме продаж пластикових вікон, слід зарахувати – міста Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Боярка.

Крім самого Борисполя, пластикові вікна ми також встановлюємо в населених пунктах Бориспільського району: Рогозів, Гора, Вишеньки, Гнідин, Воронків.

У Броварському районі ми також окрім самого районного центру також продаємо металопластикові вікна та вхідні двері, а саме у таких населених пунктах: Требухів, Богданівка, Семиполки, Пухівка, Рожни.

Ірпінський район також входить до географії наших робіт. Великі населені пункти окрім Ірпеня – це Гостомель, Коцюбинське та Ворзель.

Перераховувати усі населені пункти Київської області ми не можемо. Але можемо повідомити, що всі села чи міста в радіусі 50-60 км навколо Києва потрапляють до зони нашого обслуговування. Крім самих пластикових вікон ми також займаємося ремонтом та регулюванням пластикових вікон.

Якщо Вам потрібні пластикові вікна у Борисполі, Броварах, Ірпіні, Вишневому, Боярці, Гостомелі, Коцюбинському, Ворзелі, тоді дзвоніть у ТОВ «Віконний центр». Окрім низької ціни на Вас чекають також висока якість обслуговування та безвідсоткова розстрочка на покупку вікон.


Грудень 7, 2017 17:25 • Переглядів: 679