Статті / Чому пітніють пластикові вікна в Києві

Чому пітніють пластикові вікна в Києві

Металопластикові вікна – це відмінна альтернатива звичайним дерев'яним вікнам.

На відміну від дерев'яних, металопластикові вікна добре зберігають тепло, майже не пропускає шум з вулиці і «не течуть». Але є величезний плюс у традиційних дерев'яних вікнах, це маленька ймовірність запотівання вікна, так як дерев'яне вікно має безліч щілин і завдяки цьому через них проходить велика кількість повітря і вологість в приміщенні падає.

Поява конденсату на пластикових вікнах - це нормальне явище. Переживати варто, коли стікає вода склопакетами і утворюються калюжі на підвіконні. Якщо конденсат з'являється в міру, тобто злегка запітнілі пластикові вікна - це ніякої шкоди для пластикового вікна не представляє. У випадках запотівання вікна його необхідно регулярно протирати сухою ганчіркою. Металопластикове вікно, в порівнянні з дерев'яним, при дії вологи руйнуванню не піддається. Тривогу бити потрібно тоді, коли з'являється - пліснява або грибок, як ми всі знаємо, це несподіваний і неприємний гість у будинку. Цвіль і грибок може серйозно нашкодити людському організму, а також глобально нашкодити Вашому ремонту. Якщо склопакет пітніє не зовні, а зсередини, це розгерметизація склопакета. У таких випадках необхідно змінювати склопакет. В основному ця вина завод виробника, і на цей шлюб поширюється гарантія, тобто заміна склопакета буде зроблено безкоштовно. Гарантія від ТОВ "Віконного центру" на запотівання всередині склопакета складає 7 років.

Взимку конденсат проявляється частіше, ніж улітку, тому що на це впливає зниження температури на вулиці. Цей процес проявляється набагато частіше, коли готують на кухні, при великій кількості людей в кімнаті, коли є квіти на підвіконні, коли сушаться речі на батареї, тобто у всіх випадках, коли є джерела підвищеної вологості.

Як боротися із запотіванням пластикових вікон у Києві?

Елементарне та просте правило проти запотівання металопластикових вікон – це регулярне провітрювання приміщення. Обов'язково ставте на провітрювання стулку, коли готуєте на кухні, а також встановіть собі зимовий режим провітрювання. Щодня ставте пластикові вікна на провітрювання на деякий час, це не тільки Вас позбавить конденсату на вікнах, але й добре вплине на Ваш організм.

Також одним із факторів запотівання вікон є широке підвіконня, яке повністю перекриває батарею. Тепле повітря, яке піднімається від батареї, не піднімається нагору, обігріваючи при цьому склопакет, а накопичується під підвіконням. Вирішення цієї проблеми або заміна підвіконня на більш вузький, або встановлення спеціальних вентиляційних отворів у підвіконні.

Якщо методи провітрювання не допомагають, і накопичується велика кількість конденсату і при цьому герметичність склопакета в порядку, варто перевірити, чи правильно Вам встановили пластикове вікно і утеплили укоси.

Для виміру вологості приміщення є спеціальний пристрій – гігрометр. Якщо вологість у приміщенні вище 60%, то є проблема з витяжкою або вентиляцією приміщення.

Запам'ятайте склопакети в пластиковому вікні не виділяють воду, а вони є найхолоднішою поверхнею в приміщенні, у зв'язку з чим просто відображають, що у Вашій квартирі або будинку порушений мікроклімат і треба шукати цю причину.

Бажаєте замовити якісні вікна у Києві та Київській області, тоді дзвоніть нам вже сьогодні. Наші телефони вказані у верхньому правому кутку сайту.


Січень 18, 2021 16:08 • Переглядів: 980