Акції / Мультифункціональний склопакет безкоштовно

Мультифункціональний склопакет безкоштовно

У зв'язку з відкриттям нового регіону та подорожчанням енергоносіїв наша компанія встановлюватиме у металопластикові вікна у Києві та Київській області теплий мультифункціональний склопакет у подарунок.

Це безпрецедентна акція від нашої компанії, яка вдало реалізована вже у трьох обласних центрах – Дніпрі, Харкові та Запоріжжі.

Мультифункціональний склопакет встановлюватиметься у будь-які пластикові вікна профільної системи «Стеко». Незалежно трикамерна, четырехкамерная чи пятикамерная система.

В умовах енергетичної кризи в Україні та постійного подорожчання газу та вугілля ми прагнемо зберегти тепло у Вашій квартирі та будинку, встановивши безкоштовно «теплий» склопакет.

teplopaket_v_podarok

Цей склопакет також підпадає за державну програму енергозбереження.

Наведемо приклад: при замовленні пластикового вікна в Києві та Київській області із профільної системи Стеко С500 із звичайним склопакетом Ви заплатите 5000 гривень. При замовленні такого самого пластикового вікна тільки з теплим мультифункціональним склопакетом Ви оплатите 5500 гривень, тобто на 500 гривень більше. Тому при оформленні договору на покупку пвх-вікон у нашій компанії Ви зможете заощадити приблизно 500 гривень на одному металопластиковому виробі.

Крім того, мультифункціональний склопакет це краще, ніж енергозберігаючий, так як він працює в двох напрямках, взимку не випускає тепло з приміщення, а влітку навпаки, не впускає спеку в приміщення.

energopaket_besplatno

Якщо порівнювати в технічних характеристиках теплопровідність склопакетів, то у звичайного склопакета ця величина 0,32, а у мультифункціонального 0,6, що відповідно вдвічі більше. Тому пластикові вікна в Києві з мультифункціональним склопакетом вдвічі тепліші, ніж звичайні вікна, а від компанії ТОВ «Віконний центр» ще й за такою самою ціною.

ТОВ «Віконний центр» у Києві та Київській області не може в примусовому порядку встановлювати мультифункціональний склопакет усім своїм клієнтам, оскільки деякі клієнти цього не хочуть. Тому при замовленні технолога для здійснення виміру пластикових виробів повідомляйте менеджеру, що хотіли б скористатися цією акційною пропозицією.

Якщо Ви хочете встановити металопластикові вікна з мультифункціональним склопакетом за ціною звичайного, то дзвонить нам вже сьогодні, за телефонами вказаними вгорі сайту.


Січень 9, 2022 10:18 • Переглядів: 1728